تعمیرات کنترل برد ماینر

کنترل برد یکی از اصلی ترین قطعات ماینر است که به دلایل متعددی ممکن است معیوب شود و نیاز به تعمیر ماینر داشته باشد.

کنترل برد دستگاه ماینر بر اثر هر یک از عوامل زیر ممکن است با خرابی مواجه شود و باید هر چه سریع‌تر این قطعۀ حساس مورد تعمیر و در برخی مواقع تعویض شود. معمولا به دلایلی که شاره میکنیم کنترل برد دچار خرابی میگردد:

 ۱- استفادۀ بیش از حد از دستگاه ۲- استهلاک بالای دستگاه ۳- افزایش بی از حد دمای دستگاه  ۴- اختلال در سیستم خنک کنندۀ دستگاه

 

 

تعمیر کنترل برد

کنترل برد ماینر چیست ؟

whats

?tehran board

ماینر از سه قسمت اصلی یعنی هشبرد ماینر، کنترل بورد و سیستم خنک کننده یا فن خنک کننده تشکیل شده است. متخصصین، کنترل برد را مهم‌ترین قسمت ماینر و در واقع مغز فرماندهی آن بر می شمارند.

وظیفۀ کنترل برد ماینر، هماهنگ کردن هشبردها و هدایت کل سیستم ماینر می‌باشد. بنابراین متوجه می‌شویم که هر گونه اختلال در عملکرد کنترل برد ماینر عملاً موجب بی استفاده شدن دستگاه می‌شود. ولی خوشبختانه تعمیر کنترل برد ماینر یک فرآیند پیچیده و نگران کننده‌ای نیست.

در کنار کنترل برد ماینر، فن خنک کننده نیز به کار خنک کردن سیستم و به ویژه هشبردهای آن می‌پردازد تا گرمای تولید شده توسط سیستم را از آن خارج کند و باعث بهبود شرایط کاری آن شود و از آسیب دیدگی آن بر اثر افزایش دما جلوگیری به عمل شود. 

بیشترین اختلالاتی که برای کنترل برد ماینر اتفاق می‌افتند، قابل تعمیر هستند و در موارد خاصی که اختلال و خرابی ماینر آن جبران و قابلیت تعمیر نداشته باشد، چاره‌ای جز جایگزین کردن آن با یک کنترل برد جدید نیست. 

در صورت بروز هر گونه مشکل در کنترل برد ماینر خود با کارشناسان تهران برد تماس بگیرید.

تعمیر کنترل برد
چه مدل کنترل برد هایی در تهران برد تعمیر میشوند؟

control board

models

  • کنترل برد های s9 , s9i , s9j
  • کترل برد های t17 , s17
  • کنترل‌ برد s19 , s19+ , s19pro

برند های تحت پوشش ما

برند هایی که در تهران برد بصورت تخصصی تعمیر می‌شوند

ایرادات رایج در کنترل برد

control board

issues

تعمیر کنترل برد
تماس ب تهران بورد


هزینه تعمیرات کنترل برد

iهزینه تعمیرات کنترل برد. از ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان متغیر است در لیست زیر قیمت حدودی تعمیرات را میتوانید مشاهده کنید :

توجه داشته باشید هزینه های اعلام شده در لیست بالا بصورت حدودی بوده و برای اطلاع از قیمت دقیق تعرفه تعمیرات فرم زیر را پر کرده یا با ما تماس حاصل فرمایید :

    شهر خود را انتخاب نمایید
    قطعه مورد نیاز به تعمیر را انتخاب نمایید: